wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » KROSS

KROSS

KROSS

Historia marki KROSS to opowieść o firmie, która od 1990 roku dzięki pasji, wizji i konsekwencji swojego założyciela w 20 lat z małego sklepu rowerowego przekształciła się w czołowego producenta rowerów w Europie.


Dzięki wielu inwestycjom w Przasnyszu, 100km na północny-wschód od Warszawy powstał nowoczesny zakład produkcyjny z najnowocześniejszymi rozwiązaniami informatycznymi zapewniającymi optymalne zarządzanie montażem i składowaniem rowerów. W roku 2000 od podstaw powstały: hala montażowa (z czteroma liniami montażowymi), spawalnia ram i widelców rowerowych, obręczownia oraz najnowocześniejsza w Europie Środkowo-Wschodniej lakiernia wodna typu OMEGA.


Rok 2006 określany jest rokiem przełomowym dla marki KROSS, w firmie wprowadzono segmentację produktu na grupy rowerów: górskie, miejskie, trekkingowe, dziecięce, cross, szosowe. Zastosowano nowe wzornictwo, nową jakość - lepsze ramy, komponenty, materiały oraz rozszerzono dystrybucję w sklepach specjalistycznych. KROSS zaczął konkurować technologicznie i wizerunkowo ze światową konkurencją.


Lata 2008 - 2012 to ciągła inwestycja w marketing i konsekwentne kreowanie odpowiedniego wizerunku Kross na rynku rowerowym i w świadomości środowiska. Rosnące wyniki sprzedaży, zadowoleni klienci, a także praca nad poszerzaniem oferty rowerów zarówno specjalistycznych jak i rekreacyjnych pokazują, że marka Kross rozwija się w dobrym kierunku.


Marka Kross to prawie trzydziestoletnia wspaniała historia pasji, konsekwencji i wizji. To historia niewielkiego sklepu rowerowego, który przez lata ciężkiej pracy, dzięki ogromnemu zaangażowaniu swojego założyciela przekształcił się w czołowego producenta rowerów w Europie. Kross to nowoczesny zakład produkcyjny w Przasnyszu, wykorzystujący innowacyjne rozwiązania w produkcji rowerów, posiadający najnowocześniejsze zaplecze z czterema liniami montażowymi, spawalnia ram i widelców rowerowych, a także najnowocześniejsza w Europie Środkowej lakiernia wodna. Marka Kross z sukcesami konkuruje z innymi światowymi markami producentów rowerów, często wyznaczając nowe trendy. Oferta Kross to szeroki wachlarz rowerów dla każdego: znajdą się tutaj rowery miejskie, cross, górskie, trekkingowe, szosowe oraz dziecięce.


Kross to również światowy lider technologiczny, przeprowadzający szczegółowe badania nowych konstrukcji w swoim dziale R&D i nowa jakość na rynku. Kross do montażu rowerów wykorzystuje najlepsze materiały oraz komponenty. Rowery Kross to wynik zaangażowania i pasji – to najwyższa światowa półka rowerowa. To również Kross Racing Team – zawodowa grupa kolarska z Mają Włoszczowską na czele. Rowery Kross to również, a może przede wszystkim rosnące z dnia na dzień grono zadowolonych rowerzystów. Dołącz do naszej społeczności rowerowej.
 

Rowery Kross w sklepie SKrower.plNasza rowerowa pasja oraz doświadczenie, a także szczegółowa obserwacja rynku producentów rowerów, zaowocowały nawiązaniem współpracy z marką Kross. Z największą przyjemnością przedstawiamy ofertę rowerów Kross w najkorzystniejszych cenach. W naszym sklepie znajdziecie szereg doskonałych jednośladów z fabryki w Przasnyszu. W SKrower.pl oferujemy szeroki wybór rowerów górskich i crossowych przeznaczonych dla dorosłych użytkowników oraz dzieci. Niezwykle przystępna cena rowerów Kross dla młodszych rowerzystów sprawia, że są one bardzo popularne jako prezent komunijny czy urodzinowy. Również rowery przeznaczona dla dorosłych użytkowników można kupić w bardzo dobrej cenie. Rowery trekkingowe Kross to gwarancja doskonałej jakości dla każdego rowerzysty poruszającego się w zróżnicowanym terenie. Doskonałe do miejskiej jazdy oraz na wypad za miasto. Charakteryzują się wyjątkową lekkością dzięki wykorzystaniu w budowie aluminium, posiadają również pełne wyposażenie (błotniki, bagażnik, oświetlenie). Większość rowerów trekkingowych posiada również osłonę łańcucha. Uniwersalność rowerów trekkingowych Kross oraz ich przystępna cena powodują, że rowery te są coraz bardziej popularne na polskich i europejskich drogach. Inną grupą rowerów Kross w naszej ofercie są rowery górskie MTB. Wyposażone w wysokiej klasy regulowane amortyzatory, z aluminiową ramą oraz najwyższej jakości osprzętem Shimano, rowery górskie Kross sprawią, że każdy wypad w teren będzie wielką przygodą. Cena rowerów górskich Kross w naszym sklepie na pewno mile cię zaskoczy.


Zakupy na raty


Najwyższej jakości rowery mogą stanowić jednorazowo spory wydatek. Ceny rowerów marki Kross w naszym sklepie należą do najniższych na rynku, jednak jeśli wolisz rozłożyć wydatek w czasie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zakupów ratalnych. Dzięki obsłudze internetowej zarówno wymarzony rower, jak i umowa kredytowa zostaną dostarczona do ciebie do domu, a cały zakup wymagał będzie minimum formalności. Spraw sobie lub bliskim wielką przyjemność i w niskiej cenie kup rower marki Kross.